U GIMNAZIJI “ISMET MUJEZINOVIĆ” TUZLA OBILJEŽEN DAN MATERNJEG JEZIKA UZ PRISUSTVO MNOGOBROJNIH GOSTIJU

0
434

U srijedu, 19. februara 2020. godine obilježen je Dan maternjeg jezika u našoj školi u okviru projekta “Suradnja među školama i fakultetima Tuzlanskog kantona”. Naše drage učenice i učenici, članice i članovi mnogobrojnih sekcija naše Škole, dali su veliki doprinos pri realizaciji ovoga Projekta. Zahvaljujemo se i profesoricama, voditeljicama sekcija Gimnazije: Jasni Hadžiselimović, Edini Gutić, Majdi Švraka, Jasminki Tadić, Jasminki Šišić, Aldini Šerifović, Adisi Mujezinović i profesoru Benjaminu Hasanoviću. Program su obogatili učenici Turističko-ugostiteljske škole Tuzla, u pratnji profesorice Enise Hasić, zatim učenici Međunarodne škole Tuzla s profesoricom Deksidom Delić. Ugostili smo studente Fakulteta za tjelesni odgoj i sport pri Univerzitetu u Tuzli u pratnji prof. dr. Amre Nožinović-Mujanović. Nadamo se da su prisutni uživali u programu obilježavanja značajnog datuma, 21. februara, Međunarodnog dana maternjeg jezika. Autorica projekta je profesorica Mirha Stijepić.

SHARE