Radionica ” Spajalica “

0
1595

a1

U martu 2017.godine održane su radionice pod nazivom ” Spajalica “, a u okviru projekta Narodne biblioteke ” Derviš Sušić ” Tuzla i MIOS- a. Tom projektu pridružila se i Gimnazija ” Ismet Mujezinović ” Tuzla.
Učenici naše škole prisustvovali su radionicama pod sljedećim nazivima : “Moj emocionalni oblak.”
” Tri, dva, jedan snima se.”,
” Uključivost, isključivost. ”
Učenici koji su sudjelovali u ovom projektu su : Maja Ibričić, Sarah Idrizović, Fatima Mešanović, Eldina Selimović, Fatima Ikanović, Amra Mešić, Ajla Kostjerevac, Selma Kišić, Jasmina Mandžic, Maida Hamzić, Aida Herić, Mirha Terzić, Enida Djedović, Šejla Džindo, Vildana Aličić i Nikolina Tadić.
Radionice su bile veoma zanimljive. Nadamo se nastavku suradnje između naše škole, MIOS-a, i Narodne biblioteke ” Derviš Sušić ” Tuzla.
Učenici su bili u pratnji profesorice bosanskog, hrvatskog i srpskog jezika Mirhe Stijepić.

a2 a3 a4 a5 a6 a7

SHARE